top of page
6_edited.jpg

23-24 ТИЖНІ

Одним із досить важливих питань у житті будь-якої людини є вибір професії. Кожна дитина, закінчуючи школу, про це замислюється. У такий момент дуже важливо розібратися в собі, зважити все, прислухатися до поклику свого серця, згадати про всі свої таланти та здібності й обрати правильний варіант, щоб у подальшому не пошкодувати.
Тож на цьому тижні наші першокласники також ділилися своїми бажаннями, мріями щодо майбутньої професії. «Які бувають професії?», «Ким стати?», «Яку професію обрати?» - ось ключові питання тематичного тижня «Професії», на які учні охоче шукали відповіді. Залюбки малята ділилися своїм досвідом із даної теми. Під час Щоденних 5 учні читали книги, пов’язані з темою, а під час Щоденних 3 розшифровували види професій через улюблені завдання: «Шифрувальник», «Детектив». Було проведено невеличке опитування, у результаті якого з’ясувалось, що школярі в майбутньому хочуть стати учителями (5 учнів), лікарями (4 учнів), візажистами (3 учнів), художниками (3 учнів). Усе це відображено у діаграмі.
Ми не можемо побачити час, але саме за його допомогою вимірюємо наше життя. Виходить, що час існує, хоч його не можна взяти руками, стиснути або розтягнути за власним бажанням.
Іноді нам здається, що час іде так повільно! Наприклад, коли чекаєш кінця уроку. А веселий день, повний розваг, скінчується так швидко! Важко повірити, що години та хвилини завжди однакові.
Маленькі школярики теж намагалися організовувати власну діяльність упродовж дня за попередньо укладеним планом. Училися вимірювати час, керувати ним. А ще склали свій розпорядок дня, план на наступний тиждень. Цікавим виявилося завдання під назвою «Задзеркалля».
Цей тиждень збігається з Міжнародним жіночим днем. Тож учні виготовили для найріднішої людини – мами - подарунки своїми руками.

4_edited.jpg

21-22 ТИЖНІ. ХТО БАГАТО ЧИТАЄ, ТОЙ БАГАТО Й ЗНАЄ

Хто з нас не любить книжок? Справді, важко уявити таку людину. У народі кажуть: «Хто багато читає, той багато й знає». Кожен – інтелігент, бізнесмен, робітник – має хоча б невеличку особисту бібліотеку.
Цей тиждень, як і попередні, для учнів видався теж не менш цікавим. Першокласники знайомилися з історією виникнення книжки, дізналися, як виглядали перші книги, з’ясовували її роль у житті людини. Діти презентували свої улюблені книги, виготовляли їхні паспорти. А як захопливо було спробувати себе в ролі книгостворювачів! Це допомогло дітям втілити свої ідеї, розвинути уяву.
Цікавою й пізнавальною виявилася екскурсія в районну дитячу бібліотеку, де учнів урочисто посвятили в читачі.
А ще 22-ий тиждень навчив першокласників основних правил дорожнього руху. Учні навчилися розрізняти основні види транспорту, з’ясували, які транспортні засоби типові для їхнього селища. А також першачки дізналися, як це – бути гарним і вихованим пасажиром.

14.jpg

19-20 ТИЖНІ. ЧИ МОЖНА БУТИ ВИНАХІДНИКОМ У НАШ ЧАС? ЧИ ВСЕ ВЖЕ У СВІТІ ВИНАЙДЕНО?

Новий робочий тиждень приніс першокласникам чимало задоволення, нові знання та незабутні емоції. Як це цікаво – відчути себе дослідником, експериментатором й побачити звичні речі по-новому, з точки зору науковця! Маленькі Ейнштейни, Корольови створювали вулкан, проводили досліди із крохмалем, водою. Та разом із тим першачки вчилися доводити, аналізувати, спостерігати. «Чи можна бути винахідником у наш час?», «Чи все вже у світі винайдено?» – на такі питання знаходили відповіді маленькі науковці. Захопливо й цікаво для першокласників було спостерігати за об’єктами навколишнього середовища через мікроскоп і лупу.
Невід’ємною частиною є виконання Щоденних 5 Щоденних 3, під час яких першокласники вдосконалювали граматичні навички та вправлялися в обчисленнях.

7.jpg

17-18 ТИЖНІ. СВІТ ЗАХОПЛЕНЬ». Я-МАНДРІВНИК

У світі навколо нас багато цікавого та захопливого. Серед розмаїття захоплень кожен може знайти заняття до душі. Хобі – це те, чим людина займається не тому, що треба, а тому, що їй це подобається. Це і спосіб самовиразитися, відволіктися від звичних буденних справ. Улюблене заняття сприяє саморозвитку. 
Цей тиждень допоміг нашим першокласникам ще більше дізнатися одне про одного. Разом ми готували розповідь про свої захоплення,демонстрували колекції марок, іграшкових автомобілів, монет, фішок, камінчиків тощо. Спільними стараннями першачки виготовили лепбук на тему «Світ захоплень».
Розглядаючи тему «Я – мандрівник», діти дізнались, хто такий турист, яким транспортом можна подорожувати, що потрібно брати із собою у похід, як відпочивати, щоб не нашкодити природі. Учні здійснили віртуальну подорож Україною, довідались про визначні місця своєї держави.

bottom of page